• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/lider-geri-d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%C3%BCm-ve-kazan%C4%B1m-lojsanve-d%C4%B1%C5%9Fti%C3%A7ltd%C5%9Fti-191326757586087/?hc_ref=ARQBAHyC2YorLZQFLIJuEWFGuGGEE8pADj4DtYq0nDywN8NYNGZAj__fi2qPEiIKt1c&fref=nf&__tn__=kC-R
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9053217102145

Lider Yedek Parça Kamyon Kamyonet Tır Yedek Parçacısı

Tüm Araçların Orjinal Çıkma Yedek Parça Satışı

Site Menüsü
Takvim

Hakkımızda

                           Lider Çıkma Yedek Parça

Hakkımızda

LİDER Ailesi olarak bizler, kuruluşumuzdan bugüne kadar kurumsal politikamızın temel taşlarını; plan, program, toplam kalite anlayışı, farklı disiplinler arası uyum ve koordineye öncelik tanıyan özel bir sisteme dayalı olarak, özel bir ekip çalışması üzerine bina ettik.

Günümüze yön veren teknolojik yarışta, ülkemizi arzuladığımız çağdaşlık düzeyine ulaştırabilmek için en önemli aracın insana, eğitime ve araştırmaya yatırım yapmak olduğunun bilincindeyiz. Ülkemizin kalkınmasında hedeflenen düzeye ulaşabilmek; bilginin üretilmesi, bu üretimin genç nesle aktarılması, yayılması ve ürüne dönüştürülmesi ile mümkün olabilecektir. Bu sebeple tüm kurumlarımızla birlikte, evrensel standartların hâkim olduğu Lider bir eğitim,ÜRETİM,Geri dönüşüm,yedek parça, nakliyat , dorse oto kurtarıcı kasaları imalatı , tarım hayvancılık , otomotiv,galeri şirketi yaratmayı hedefledik ve bunu başardık.

Biliyoruz ki “sistem”, bütünü görme disiplinidir. Kurumlarımızın felsefesini, Büyük Atatürk’ün “Mühim işler ancak ortak çalışma ile mümkün olabilir.” söylemiyle de ifade ettiği, “kurumsal yönetim ve paylaşım”ı esas alan anlayış oluşturmaktadır. LİDER Ailesi’nin hizmet alanları ülkemizin her köşesini kapsamakta ve böylece çalışmalarımız daha genel, daha bütünleyici, daha çağdaş ve daha yenilikçi nitelikler kazanmaktadır. Bu nitelikleri esas almaktayız çünkü şu bir gerçektir ki ülkelerin ve kurumların kaderini ancak çağdaş ve başarılı yönetimler değiştirebilir.

LİDER çatısı altındaki en önemli unsurlar olan kurumsallık ve yekpareliğin işlevlerini yerine getirebilmesi, bu yönetimlerin kararlılık, süreklilik ve fedakârlığı ile mümkündür. Biz, kurumlar için yerine getirilmesi gereken sorumlulukların tüm ülke için de aynı öneme haiz olduğunun farkındayız. Yine farkındayız ki kurumlar ve insanlar hangi ekonomik düzeye ulaşırlarsa ulaşsınlar, bulundukları yere üzerinde yaşadıkları ülkenin kaynakları sayesinde gelirler. İşte bu gerçekler LİDER’in her kilometre taşında yeniden tazelenerek zihinlerimize kazınmıştır.
Türkiye uygarlığın zafer alanıdır. Çağımızda ise zaferler, üretken ülkelerin üretken insanları sayesinde kazanılmaktadır. Bunu başarmanın yolu ise her zaman daha iyiyi yapabileceğimize inanmak, sorumluluk duymak ve kendimize güvenmektir.

Bütün bunlar ışığında LİDER Ailesi olarak şöyle diyoruz;

Üretken Türkiye’yi yaratmak için üretken kurumlar olmak; Cumhuriyetimizin kurucularına ve aziz vatanımıza, Türkiye’mize bir borç ödeme şeklidir.

DENİZHAN DAVUT ATEŞ
LİDER Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyon & Misyon

  • Büyüyoruz. Lider geri dönüşüm olarak 10 üzerinde iştarikimizle heran daha iyi işler çıkartmak için çalışıyoruz.Türkiye genelinde Çıkma parça , Geri dönüşüm işinde en büyük olmak için uğraşıyoruz.Başarılarımız sizin sayenizde gerçekleşecek. Buna inanıyoruz.
  • Yeniliklerile Hizmetlerimize devam ediyoruz. Ömrünü tamamlamış araç tesisimiz , Damper,Dorse,Vinç imalathanemiz, Motor revizyon ve bakım atölyemiz ve diğer iştiraklerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret183449
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Hava Durumu
Saat